Breitling z Niemiec

Tak tak nie inaczej wszystko to zegarki firmy JUNKERS  wszystko dzięki  POINT tec Electronic GmbH r. z siedzibą w Ismaning koło Monachium która produkuje zegarki Junkers stawiając na europejską tradycję w dobrej jakości i stylizacji nawiązującej do lotnictwa. W 1997 roku podpisano długoterminową umowę o współpracy z niemiecką linią lotniczą Lufthansą i rodziną Junkers z Monachium. Hugo Junkers (1859-1935) – inżynier i konstruktor słynnych samolotów cywilnych, które uskrzydliły Niemcy lat 20. Hugo Junkers przeszedł do historii jako twórca jednego z najsławniejszych i najlepszych samolotów pasażerskich okresu międzywojennego JU-52. W kolekcji zwraca uwagę charakterystyczna falista blacha cyferblatów i wzornictwo silnie nawiązujące do zegarów lotniczych.

Zegarek Męski Junkers Bauhaus Automatic  to niezwykły czasomierz napędzany mechanizmem z automatycznym naciągiem. Ten model pochodzi z najnowszej serii Bauhaus.600363_484047364977743_1910784419_n

Japoński mechanizm Miyota posiada 26 kamieni oraz wskaźnik rezerwy chodu. Koperta z najwyższej jakości stali szlachetnej została połączona z brązowym, skórzanym paskiem. Na beżowy tarczy wyróżnia się logo marki, datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca oraz wskazanie czasu 24 godzinnego. Wszystkie zegarki Junkers są ręcznie składane, prezentując tym samym najwyższą jakość wykonania. Poniżej kilka innych przykładów kunsztu Niemieckich czasomierzy których ceny średnio oscylują od 700 do 7000 zł .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s